W sobotę, 20 czerwca 2026 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Biegu Miejskim w Czarnym Dunajcu. W zawodach wystartowała liczna reprezentacja naszej szkoły, która z dużym zaangażowaniem rywalizowała w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Naszą szkołę reprezentowali: Nadia Kalata, Łukasz Jurczasiak, Nikodem Król, Aleksandra Staszel, Kacper Nowak, Zuzanna Kusper, Anastazja Ratułowska, Nikolas Ratułowski, Franciszek Kapuściak, Wiktoria Cholek, Julia Staszel, Adrian Kalata, Jakub Rydzio, Małgorzata Rydzio oraz Kamil Stożek.
Zawodnicy mierzyli się z trasami o długości 300 m, 500 m oraz 1200 m, dostosowanymi do poszczególnych kategorii wiekowych. Pomimo wysokiej temperatury i dużej liczby uczestników wszyscy nasi reprezentanci dzielnie walczyli na trasie, dając z siebie wszystko i godnie reprezentując szkołę.
Szczególne gratulacje należą się uczniom, którzy stanęli na podium:🥇 Kamil Stożek – I miejsce,🥈 Nadia Kalata – II miejsce,🥉 Anastazja Ratułowska – III miejsce.
Cieszy nie tylko zdobycie miejsc medalowych, ale również bardzo liczna obecność naszych uczniów na zawodach. Udział w takich wydarzeniach sportowych jest doskonałą okazją do rozwijania pasji, promowania aktywnego stylu życia oraz kształtowania cech charakteru takich jak wytrwałość, systematyczność i umiejętność zdrowej rywalizacji.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!